Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Liverpool laupäeval koduväljakul Sheffield Unitedi.

Keskkaitsja Fabinho tegi 13. minutil Oliver McBurnie vastu vea ja kohtunik Mike Dean määras VAR-i kohtunike abiga penalti, mille realiseeris norralane Sander Berge.

Neli minutit enne poolaja lõppu tõrjus Sheffieldi väravavaht Aaron Ramsdale Sadio Mane löögi, aga põrkest lendu läinud palli vormistas väravaks Roberto Firmino ning 64. minutil viis Liverpooli juhtima Diogo Jota.

Eelmise kahe mänguga vaid ühe punkti kogunud Liverpool on kuue mänguga kokku teeninud 13 punkti, sama palju punkte on veel Everton-il, kes läheb oma kuuenda vooru kohtumises vastamisi Southamptoniga.

Manchester United ja Chelsea laupäeval väravaid ei läänud, Crystal Palace alistas aga 2:1 Fulhami.