Eesti noor jalgpallur Georgi Tunjov tegi Itaalia jalgpallikarikavõistluste kaheksandikfinaalis AC Milani vastu kaasa terve mängu.

Tänaseks 18-aastane Tunjov tegi SPAL-i debüüdi vaid kuu tagasi, mängides 20 minutit AS Roma vastu. Kolmapäeval aga lisas peatreener Leonardo Semplici Tunjovi algkoosseisu, ning tal tuli mängida San Siro staadionil viiekordse karikavõitja AC Milan-i vastu.

Vasaku äärekaitsjana tegi Tunjov kaasa kõik 90 minutit. 20. minutil viis Milani juhtima Krzysztof Piatek, poolajaks oli võõrustajate edu tänu Samu Castillejo sooritusele 2:0 ja  66. minutil lisas Theo Hernandez kaotusele veel ühe värava. 3:0 Kaotusest hoolimata tegi Tunjov hea mängu, näidates oma äärel mitmel korral head kaitsetegevust.