Capital Milli arendatavas Laaneserva elamurajoonis Haabneeme külas Viimsis peeti neljapäeval sarikapidu. 2024. aasta suve lõpuks valmivad looduskaunis ja privaatses piirkonnas 36 uut kodu.

„Laaneserva elamurajooni ehitus on käivitunud hoogsalt – tänavu juulis löödi kopp maasse ning praeguseks oleme jõudnud ehitustöödega niikaugele, et saame esimeselt hoonelt sarikapärja alla tuua,“ lausus Capital Milli tegevjuht Kaarel Loigu. „Täname ehitusettevõtet NOBE hea töö eest ning samuti esimesi tulevaste kodude ostjaid. Meil on hea meel, et koduostjad hindavad siinse looduskauni piirkonna pakutavaid hüvesid ning väärtustavad jätkusuutlikke ja kvaliteetseid ehituslahendusi neis A-klassi ridaelamutes. Tegemist on arendusprojektiga, kus lisaks hoonete ehitusele panustatakse samuti kogukondlikku tegevust soosiva tervikliku mikrokeskkonna loomisesse.“

Capital Mill

„Me usume siinse piirkonna potentsiaali, seetõttu oleme valinud rohelisteks uusarendusteks just need asukohad. Uue kodu ostmiseks on praegu sobiv aeg, kuna selliseid arendusprojekte lisandub turule vähe ning uuel aastal mõjutab käibemaksu tõus hindu ka kinnisvaratehingute puhul, “ märkis Kaarel Loigu.

Laanserva arenduse hoonete paigutamisel on arvesse võetud ning erilist tähelepanu pööratud just privaatsusele, sest L-kujulised hooned aitavad luua hubase ja vaikse sisehoovi koos mängualaga, kus jagub tegevust igas vanuses lastele. Sellest tulenevalt on ka terrasside asukohad üksteise suhtes erisuundades, võimaldades tulevastel koduomanikel olla võimalikult omaette ja oma perega privaatselt aega veeta. Hoonete arhitektuurse lahenduse looja on AB Panda arhitektuuribüroo.

Ehitusettevõte NOBE sõlmis maikuus töövõtulepingu Capital Milli juhtimise all olevate ettevõtetega nelja ridaelamu ehituseks, kus kokku rajatakse 36 ridaelamuboksi aadressidel Laaneserva tee 6, Laanelinnu tee 5, Laaneserva tee 8 ning Laanelinnu tee 7 Viimsi vallas. Projekti investeering on 10 miljonit eurot ilma käibemaksuta.

Capital Mill on elamuarenduse vallas tegev veel Luise 13 ning Jakobi 17 arendusprojektides.

Capital Mill on 2008. aastal rajatud ettevõte, mis on keskendunud kinnisvarainvesteeringule Balti riikidesse ning tänane portfellimaht ulatub 500 miljoni euroni. Ettevõtte meeskond omab pikaaegset kogemust kinnisvaraarenduse valdkonnas. Capital Milli juhtimise all on arvukalt kõrgelt hinnatuid kinnisvara objekte Eestis, Lätis ja Leedus.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi