Ebay käivitas Eestis uue programmi, mis on suunatud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele (VKE), mille laos on vähemalt 100 erinevat artiklit. 

Ebay teatas, et käivitas programmi nimega Always Open, et toetada Eesti ettevõtjaid ja võimaldada neil töötada ka ettenägematutes olukordades, nagu hiljutine koroonapuhang.

Nõuetele vastavad ettevõtted saavad Premium või Megastore tasemega Ebay Store’i tellimuse tasuta kolmeks kuuks, juurdepääsu ekspordi koolitusprogrammile, 50 000 tasuta tooteartiklit ja võimaluse saada ärinõustamist.

Ebay üleilmselt arenevate turgude juhi Ilja Kretovi sõnul on pandeemia põhjustatud kriis sundinud ettevõtjaid oma äri arendamiseks alternatiivseid viise otsima.

“Meie andmed näitavad, et eksport on üks olulisemaid kasvuvaldkondi, kus müüjate arv on tõusnud enam kui 1200 võrra. Selle aasta alguses korraldasime Baltimaade müüjatele veebiseminari, kus meil avanes võimalus õppida nende kogemuste ja ärimudelite kohta. See andis meile inspiratsiooni käivitada Always Open programm ka Eestis,” märkis Kretov pressiteates.

Pandeemia ajal on Ebay keskkonnas suurenenud teatud tootekategooriate müük. Eesti ettevõtted müüvad Ebays kõige enam käsitöötarvikuid ja arvutiosasid, lisaks lähevad kaubaks ka CD-d ja videomängud. Olulisel kohal on ka spordi- ja matkatarvete müük, mille järgi on eriti suur nõudlus Saksamaa, Ameerika Ühendriikide, Inglismaa, Itaalia ja Prantsusmaa ostjate hulgas.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi