Selle aasta juulis lendas Air Balticu lendudel 53 sihtkohta kokku 151 529 reisijat, mis on 2,5 korda rohkem kui tänavu juunikuu jooksul; lennud toimusid kolme Balti riigi pealinnade ja Euroopa peamiste sihtkohtade vahel.

Juunis lendas Air Balticu lendudega 36 sihtkohta kokku 60 409 reisijat, teatas ettevõte. Tänavu juulis teostas Air Baltic 2019 lendu, mis on 85 protsendi ehk 928 lennu võrra rohkem kui juunis. 

“Juulis kasvas meie lendude arv peaaegu kaks korda, samas kui reisijate arv kasvas samaaegselt 2,5 korda. Opereerimise poole pealt oleme endiselt täisvalmiduses, et pakkuda Baltikumi riikidele paremat lennuühendust ülejäänud maailmaga,” ütles Air Balticu juhatuse esimees Martin Gauss pressiteates.

Ta nentis aga, et COVID-19 alased regulatsioonid Euroopas, mis muutvad üsna kiiresti, seavad Air Balticule ette mahupiirangud. Gaussi sõnul võtab ettevõte oma lennuvõrgustiku taaskäivitamisega jätkates kasutusele kõik vajalikud tervise- ja tööohutuse meetmed, et kaitsta oma reisijaid ja töötajaid.

15-minutilise lennupunktuaalsuse indikaator ulatus juulis 97,1 protsendini, mis tähendab, et rohkem kui 97 igast 100 lennust on väljunud selleks planeeritud ajal või viivitusega kuni 15 minutit. Juunis oli näitaja 98,2 protsenti.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi