Elektriautode lühirendifirma Elmo Rent jätkab muutunud majandusolukorras varem planeeritud laienemist – mai jooksul jõuavad klientide käsutusse uued elektriautode mudelid, samuti on ettevõte avanud uusi rendipunkte. 

“Muidugi on koroonaviirus majanduse olukorda ja sõidukite renditurgu oluliselt muutunud, kuid oleme viimasel kahel kuul suutnud müügikäivet hoida ja näeme selles head võimalust populariseerida kodumaist ja rohelisemat alternatiivi liiklemiseks ning jagamismajandust üldisemalt,” ütles Elmo Rendi tegevjuht Enn Laansoo, Jr pressiteates ja lisas, et seetõttu ei tee firma oma laienemise plaanides muudatusi.

Firma tegevjuht rääkis, et teatud sektorites on juba olnud ja ilmselt veel ees ootamas palju koondamisi ja vähenenud sissetulek võib tähendada inimestele ka senistest kohustustest loobumist, näiteks kallitest liisingutest. Tema sõnul ei tähenda see aga, et inimene peaks täiesti autota jääma.

“Jagamismajanduse eesmärk ongi pakkuda võimalikult soodsatel tingimustel sõidukit kliendile just siis, kui tal seda vaja on. Teatavasti seisab enamikul inimestest nendele kuuluv sõiduk üle 95 protsendi ajast kasutuna,” selgitas Laansoo, Jr.

Aprillis avas Elmo Rent kolm uut rendipunkti – Tallinnas Baltika Kvartali kõrval Veerenni tänaval ja Lasnamäe Maxima XXX juures ning Peetri Selveri ees. 

Möödunud suvel lisandusid ettevõtte autoparki uued hübriidsõidukid, tänavu jaanuaris jõudis klientideni veel 10 uut hübriidi. Kokku on Elmo Rendi autopargis nüüd üle 50 sõiduki ja kui autotehaste tarned ei takerdu, siis 2020. aasta jooksul üle 100 auto.

Elmo Rent on maailma üks esimesi üleriigilise võrgustikuga elektriautode lühirendiettevõtteid, mis pakub klientidele keskkonnasõbralikke sõiduvõimalusi. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi