Rootsi kodusisustuse ettevõte IKEA palkab Tallinnas Peterburi teel avatavasse kaupade väljastuspunkti saaliteenindajaid, ettevõte plaanib väljastuspunkti avada sügisel, kirjutab kirjutab raha.geenius.ee.

IKEA saaliteenindajaks saab kandideerida kuni 18. augustini. Tööülesannete hulka kuuluvad näiteks klientide abistamine väljastuspuntkis, teenindamine kassas, toodetele siltide panemine ja pikendamine ja puhtuse tagamine väljastuspunktis.
Palka firma töökuulutuses välja ei too, ent lubab põnevat töökogemust, ühtehoidvad meeskonda, võimalust ühes ettevõttega areneda ning paindlikku tööaega, seejuures ka osalise koormusega tööd.
Varasemalt on firma otsinud töötajaid enam kui 40 positsioonile logistika, müügi ja klienditeeninduse valdkondades.
Rootsi kodusisustushiid teatas aprilli algul, et avab sel sügisel Eestis e-poe ning rajab Tallinna väljastuspunkti koos näidistesaaliga. Ühtlasi saab Eestist esimene riik, kuhu IKEA siseneb esmalt digitaalselt ja avab enne füüsilise poe olemasolu e-poe, teatas firma toona.
IKEA väljastuspunkt koos näidistesaaliga rajatakse Tallinnasse aadressile Peterburi tee 66. Hoone koguala on 6000 ruutmeetrit, millest 1500 ruutmeetrit on mõeldud väljapanekusaaliks ja planeerimise alaks.
IKEA on Balti riikides avanud seni kaks poodi, neist ühe Vilniuses ja ühe Riias ning lisaks kaks kauba väljastuspunkti Leedus. Ülemaailmselt tegutseb IKEA 50 riigis, kus on avatud üle 400 poe.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi