Arenguabiga tegelev vabaühendus MTÜ Mondo pakub tööd finantsassistendile.

Otsitakse inimest, kes toetav Mondo finantsjuhti ja projektijuhte finantsaruannete koostamisel, kontrollib partnerite saadetud aruandeid ja kuludokumente ning teostab makseid.

Mondos ootavad kandidaati missioonitundega töökoht ägedas kontoris, hoolivat ja solidaarset maailma väärtustavad kolleegid, paindlik tööaeg ning võimalus töötada osaliselt kodus.

Kandidaadilt oodatakse varasemat töökogemus finantsvaldkonnas, teadmisi raamatupidamisest, väga head Exceli ja head inglise keele oskus. Töökogemus Euroopa Komisjoni rahastatud projektide finantsaruandluse koostamisel tuleb kasuks.

Kandideerimiseks tuleb saata hiljemalt 21. jaanuariks CV ja videovormis kuni kahe minutiline motivatsioonikiri aadressil maari@mondo.org.ee. Videos tuleb rääkida oma senisest töökogemusest ja sellest, miks töötada Mondos.

MTÜ Mondo on arengukoostööle, maailmaharidusele ja humanitaarabile pühendunud sõltumatu Eesti organisatsioon. Mondo visioon on stabiilne ja hooliv maailm, kus kõigil on võimalus inimväärsele elule.

 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi