Bussifirma Go Bus avab alates 1. veebruarist uue Kuressaare ja Tartu vahelise kaugliini, seni liinil sõitnud Lux Express loobus liini teenindamisest. 

Võrreldes praeguste sõiduaegadega on uues sõiduplaanis kuni viieminutilisi erinevusi. Buss hakkab Tartust Kuressaarde väljuma iga päev kell 7.10 ning jõuab Kuressaarde kell 13.00. Kuressaarest Tartusse hakkab buss sõitma iga päev kell 15.35 ning jõuab sihtkohta kell 21.40, teatas bussifirma. 

“Liin sobib meile logistiliselt hästi ja kui kriitiline kogus reisijaid on olemas, siis suudame liini jätkusuutlikult majandada,” ütles Go Busi logistikajuht Henri Pokk.

Pokk lisas, et piletihinnad hakkavad olema praegustega sarnased ning liinil lühemaid vahemaid sõites isegi natuke soodsamad.

Kuni 31. jaanuarini sõidab liinil Lux Express, kes loobus liini teenindamisest.

Samast kuupäevast toimuvad ka mõningad muudatused Tallinna-Kuressaare liinil. Liini 515 Kuressaare-Tallinn väljumisaeg hakkab senise 8.10 asemel olema 8.15 ning Tallinnast väljub sama liin 14.00 asemel kell 14.10. Mõlemal suunal jäetakse ära mõned väga väikese kasutusega peatused.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi