Nordica tütarfirma Regional Jet allkirjastas Skandinaavia lennufirmaga SAS järgmise pikaajalise koostöölepingu, mille täitmiseks lisab oma lennukiparki viis CRJ900-tüüpi reaktiivlennukit.

Lepingu kohaselt paigutatakse täiendavatest lennukitest kolm Tallinna ja kaks Vilniuse baasi ning lennuoperatsioonidega alustatakse järgmise aasta märtsis, teatas lennufirma.

Regional Jetil on juba varem sõlmitud kuue aasta pikkune leping SAS-iga, mis hõlmab kaheksa ATR72-600 turbopropellerlennuki ja kahe CRJ900 reaktiivlennuki opereerimist Taanis ja Rootsis.

Regional Jet on lennuettevõte, mis pakub oma lennukite ja meeskondadega lennuteenuseid suurematele lennufirmadele. Ettevõte alustas tegevust 2016. aasta alguses ja on praeguseks kasvanud 19 lennuki suuruseks lennufirmaks.

Peale selle lepingu sõlmimist ning Embraer 195-tüüpi lennukite kasutuselevõtmist teiste pikaajaliste projektide täitmiseks Euroopas, kasvab Regional Jeti lennukipark järgmise aasta lõpuks 30 lennukini.

Regional Jeti klientideks on emafirmad Nordica ja LOT, aga ka SAS, Air Serbia, Luxair, Flybe, LoganAir, Smartlynx, TUI Belgium, Great Dane Airlines, Blueislands ja mitmed teised lennuettevõtted.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi