Maarjamaa Varahaldus OÜ rajab Piritale 8 miljonit eurot maksva Ürgoru eakatekodu, mis valmib 2020. aasta sügiseks.

Eakatekodu hakkab pakkuma kohti 270 kliendile ja töökohti enam kui 120 töötajale. Hoone pindala on üle 7000 ruutmeetri. Ehituse peatöövõtja on Fertum Holding OÜ, teatas eakatekodu opereerima hakkav Maarjamaa Kodud OÜ.

Hooldekodu tuleb aadressile Hunditubaka tee 12/Karukella tee 5. Hoone hakkab paiknema suurel kõrghaljastusega kinnistul, kuhu rajatakse muuhulgas ka funktsionaalsed pargialad, mis pakuvad hoone tulevastele elanikele jõukohaseid vaba aja veetmise võimalusi. Eakatekodu on kahekorruseline, milles on ühe- ja kahekohalised toad.

“Meie missioon on tagada turvaline ja kindel kodu nendele eakatele, kes vajavad igapäevast abi. Hoolitseme selle eest, et iga meie klient tunneks ennast meie juures koduselt ning et iga päev oleks meeleolukas,” ütles Maarjamaa Kodude juht Kristo Priimägi pressiteates.

Selle tagamiseks on elu- ja puhkeruumide pindala ligemale kolm korda suurem, kui normidega nõutud. Hoonesse rajatakse muu hulgas ka meelelahutussaal kontsertide, etenduste ja tähtpäevade korraldamiseks.

Praegu opereerib ettevõte Lossipargi eakatekodu Koluvere külas Läänemaal, kus tänavu sügisel avatakse viimased värskenduskuuri läbinud elumajad.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi