Kaubanduskeskuste sulgemine ja e-kaubanduse pidev kasv viinud pakiveomahud Eestis uute rekorditeni.

Alates 8. märtsist on Smartposti pakiveomaht järk-järgult tõusnud ning praegu tellitakse pakke rohkem kui jõulude ajal, mis on tavaliselt pakiäris tipphooaeg.

“Hetkel töötame täisvõimsusel ja tarneraskusi ei ole tekkinud, kuna oleme valmistunud aegsasti uuteks piiranguteks ning pakiveomahu kasvuks,” ütles Itella pakiveo äriüksuse juht Rauno Parras pressiteates.

“Pakiautomaate täidetakse mitu korda päevas ja mida kiiremini kliendid oma pakkidele järele tulevad, seda kiiremini saab tühjaksjäänud kappi asetada järgmise kliendi paki,” lisas ta.

Kiirema pakiveo tagamiseks soovitab ettevõte määrata iseteeninduses eelistatud pakiautomaadid paki vastuvõtmisel ehk kui lähim pakiautomaat on parasjagu täis, siis suunatakse pakk järgmisesse soovitud pakiautomaati.

Samuti peab hoolikalt järgima paki pakendamise ja saatmise juhiseid ehk pakk oleks varustatud saaja ja saatja nimede ning mõlema mobiiltelefonide numbritega. 

Parras toonitas, et Smartposti pakiautomaadid on jätkuvalt avatud nii kaubanduskeskustes kui toidupoodide juures, kuigi kaubanduskeskustes asuvad kauplused on valdavalt suletud.

“Nakkusohu minimeerimiseks kasutame jätkuvalt erinevaid turvameetmeid nii pakkide kullerveol kui pakiautomaatide kasutamisel. Kõik meie töötajad desinfitseerivad regulaarselt käsi enne ja pärast pakkidega kokkupuudet, kullerid kannavad maske ja samuti oleme tihendanud pakiautomaatide puhastusgraafikuid,” sõnas pakiveo äri juht.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi