Tallinna lähiümbruse suurima elamuarenduse, Tiskreoja elurajooni arendaja Kristjan-Thor Vähi kinnitusel müüsid nad lõppeval nädalal maha 200 kodu, mis näitab, et uute kodude järele on nõudlus jätkuvalt kõrge.

“Jutud kriisist kinnisvaraturul ei leia kinnitust, november lõi kõik müügirekordid ja ka täna on turg väga aktiivne,” selgitas Invego juht Vähi, kelle sõnul on lühikese ajaga pool algselt plaaneritud 400 kodust müüdud ning praegu saab soetada kodusid tänavu suvel ja sügisel valmivatesse hoonetesse. 

Vähi kirjeldas, et pealinna elanike arv kasvab koroonaviiruse levikust hoolimata ning kuna mitmetele uutele arendustele on tõmmatud pidurit, jääb koduotsijate jaoks valik väiksemaks. “Seega on nõudlus jätkuvalt väga suur, küll aga on ostjatega suheldes joonistunud välja muutus, et uue kodu valikul mängib varasemast veel rohkem rolli selle looduslähedus, terviserajad ning spordi- ja mänguväljakud, mis annavad võimaluse aktiivselt välitingimustes aega veeta,” märkis Vähi.

Tallinna piiril Harku vallas asuvasse Tiskreoja elurajooni kerkib kokku terviklik tuleviku elurajoon kokku ligi 500 koduga. Elamute juurde on planeeritud majadevaheline park, kilomeetri jagu terviseradasid, rulapark, korvpalliväljak, suur laste mänguala ning avar õunaaed. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi