Viljandis võttis mees ööl vastu pühapäeva tuttavalt naiselt tema tahte vastaselt vabaduse, mille käigus sai naine kergelt vigastada.

Ööl vastu pühepäeva võttis mees Viljandis C. R. Jakobsoni tänaval tuttavalt 46-aastaselt naiselt tema tahte vastaselt vabaduse, ent lubas naisel mõne aja möödudes tagasi koju minna, teatas Lõuna prefektuuri pressiesindaja esmaspäeval BNS-ile. Naine sai vahejuhtumi käigus kergemaid vigastusi, kuid meedikute abi ta ei vajanud.

Sakala kirjutab, et ööl vastu esmaspäeva Viljandis Jakobsoni tänaval elukaaslasega tülli läinud mees surus naise auto pagasiruumi ja sõitis siis pool tundi autoga mööda linna ringi. Seejärel vabastas mees oma ohvri ja viis ta koju.

Alustatud kriminaalasja käigus on uurijatele selgeks saanud, et tülli läksid kaks koos elanud inimest ning konflikt tekkis isiklike suhete pinnalt. Tüli käigus sõitis mees autoga ringi ja hoidis naist vastu tema tahtmist esialgsetel andmetel üle poole tunni auto pagasiruumis.

Meest ei ole veel kuriteos kahtlustatavana üle kuulatud ning täpsemad asjaolud ja edasised menetlustoimingud veel selguvad.

Juhtunu uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlust paragrahvi alusel, mis käsitleb tahtevastaselt vabaduse võtmist ja selle teo eest võib inimest karistada rahatrahvi või kuni viie aasta pikkuse vangistusega.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi