Tekstiilitööstus on keskkonnale koormav. Igal aastal visatakse ära üle miljardi riideeseme. See suurendab prügimägesid ning saastab meie keskkonda enam kui arvata oskame.

Prügikasti ja sealt edasi prügilasse jõuab ka suur hulk sukkpükse-sokke-põlvikuid. Tegemist on ju riideesemetega, mida naised kannavad palju ja mida ka kulub palju – sageli visatakse sukkpüksid ära juba pärast mõnda kandmiskorda. Paraku lagunevad tavalised sukkpüksid looduses 70-100 aastaga. Siin tulevadki mängu SMART TIGHTS tooted.

Mis on targad sukkpüksid – SMART TIGHTS?

SMART TIGHTS on kiirendatult biolagunevad sukkpüksid-sokid-põlvikud, mille tootmisel kasutatakse erilist Amni Soul niiti ja erilist valemit, mis aitab vähendada tekstiilijäätmete teket ning hoiab meie loodust ja ümbrust puhtamana.

Kontrollitud tingimustega prügilates lagunevad säärased sukkpüksid 3 aastaga ehk ligikaudu 80% kiiremini kui tavalised sukkpüksid, sest need on toodetud nii, et mikroorganismid saaksid kasutatud toodete lagunduvust kiirendada.

Tasub aga meeles pidada, et kiirendatult biolagunev ei võrdu komposteerimisega ning kodustes tingimustes ei ole neid võimalik komposteerida. Miks?
SMART TIGHTS sukkpükste lagunemiseks on vaja mitmete vajalike tingimuste kombinatsiooni: kõrge õhuniiskus, hapniku puudumine ja kõrge kindlate bakterite olemasolu. Sellised tingimused on ainult kontrollitud tingimustega prügilates.

uudised_sisuturundus_sokisahtel
Sokisahtel, sukkpüksid

Keskkonnasõbralike sukkpükste kasutamise eelised:

  • Amni Soul Eco® niit, mida kasutatakse SMART TIGHTS tootmisel, ei ole nahale toksiline.
  • Lagunevad prügilas umbes 3 aastaga – 80% kiiremini kui tavalised sukkpüksid(lagunevad looduses 70-100 aastat).
  • Peale prügilasse sattumist lagunevad biolagunevad sukkpüksid kiiresti orgaaniliseks aineks ning gaasiks. Seda saab maapind omakorda kasutada. Samuti toodab lagunemine energiat. 
  • SMART TIGHTS sukkpükse saab uuesti ümbertöödelda ja kasutada muu materjali loomiseks.
  • SMART TIGHTS sukkpüksid lasevad nahal kergesti hingata, on jalas mugavad ning pehmed. Neid on kerge pesta ja kuivatada.

Smart Tights kollektsioon on müügil Sokisahtlis ja on täiesti Sokisahtli enda toode. Sest meile on oluline meie keskkond ja säästlik eluviis, nii, et maakera jääks puhtam. Sokisahtliga saad rohelisem olla ka nii, et poest ostu sooritades jäta pakend poodi. Me kasutame neid juba järgmisel päeval meie laos ja pakendit ei töödelda Ümber vaid saame kasutada järgmiste toodete pakkimisel. Loomulikult saad pakendivabalt tellida ka e-poest. Vali lihtsalt tellimust tehes, et soovid tooteid pakendivabalt.

 

Vaata veel meie teist keskkonnasõbralikku ECOCARE tootesarja mis on suunatud sellele, et tootmises võimalikult vähe ressursse kasutataks ja vett ja toorainet maksimaalselt ära kasutataks. Siit leiad aga kõik sukkpüksid-sokid-põlvikud, mis kuuluvad SMART TIGHTS kollektsiooni.

3 KOMMENTAARID

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi