SISUTURUNDUS

Aina enam hindavad inimesed enda ümber keskkonnasäästlikke naturaalseid materjale, mis on tõestanud läbi aastasadade oma vastupidavust ja ilmastikukindlust.

Belgia Nelisseni tehase ökoloogiliselt puhtad, allergiavabad ja kvaliteetsed savitellised ja tellisplaadid on parim lahendus teie maja uueks fassaadiks. Enam kui 100 värvitooni ja 8 erineva mõõduga toodete hulgast leiavad kõik endale lemmiku!

Nelisseni tehase ainuesindaja Nelissen Eesti OÜ tegutseb alates 2005. aastast, müües kvaliteetseid ja ökoloogilisi 100% savist valmistatud telliseid, tellisplaate, poolikuid ja eri mõõtmega telliseid, nurgaplaate ja vuugisegusid. Nelissen Eesti tegevjuht Heiki Orav nendib, et looduslikud tooted on väga hästi vastu võetud ning aina enam soovitakse saada pakkumisi nii era- kui ka kortermajade fassaadilahendusteks, mis taluvad hästi ilmamuutuseid ja on hooldusvabad.

valisviimistlus

Tellisplaatidega saab rekonstrueerida nii puit- kui ka kivimaju – need liimitakse vahtpolüstüreenile ehk penoplastile või mineraalvillale weber.therm AK500/BK500 sertifitseeritud fassaadilahenduse abil. Plaate saab paigaldada ka tuulutatavale fassaadile, näiteks tsementkiudplaadile. Tellisvoodrit pannakse sageli ka puitkarkassiga majale.

„Kivi on jätkusuutlik ja kauakestev, ei nõua hooldust ning säilitab oma välimuse ja väärtuse aastakümneteks. Tellisest sein ja tellistest fassaad talletavad nii väljastpoolt tulevat päikeseenergia soojust kui ka majast pärinevat soojust, vabastades selle hiljem majja. See aitab vähendada küttekulusid ja ruumide temperatuurikõikumisi ning peale selle jäävad tellisfassaadiga ruumid talvel õdusalt soojaks ja suvel mõnusaks jahedaks,“ selgitab Orav. „Seega kokkuvõttes on kivifassaad pikas perspektiivis hinnalt soodsaim lahendus. Lisaks on savitellistest fassaadil märkimisväärsed heliisolatsiooniomadused, mis kaitsevad hoonet nii välise müra kui ka müra levimise eest ruumide vahel.“

Nelisseni tehas on valmistanud savist tooteid enam kui 100 aastat. Ühtlase kvaliteedi tagamiseks ja keskkonnahoiule mõeldes kasutatakse punast, kollast, roosat ja halli savi, mis pärineb ainult tehase vahetus läheduses asuvast ja ettevõttele kuuluvast savikarjäärist. Tellisplaadid lõigatakse välja tellisest ja nendest tehtud fassaad ei erine silmaga vaadates tellisseinast. Tänapäeval toodetakse täisautomatiseeritud tehases üle 185 miljoni tellise aastas ja ollakse peamine tegija rahvusvahelisel turul. Kõik tooted on ilmastikule vastupidavad, taludes hästi temperatuuri- ja keskkonnamuutusi. Nelisseni tehasele on väljastatud ISO 9001 ja ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaadid.

Välisviimistlus_ehitusmaterjalid

„Ja me ei müü ainult fassaadimaterjale! Meie savitellised sobivad ka küttekollete ja korstnapitside ladumiseks. Tellisplaatidega viimistletakse elu- ja sanitaarruume, saunas kerisetaguseid alasid, samuti koridore,“ loetleb Orav. Inimesed eelistavad järjest rohkem ökoloogilisi puhtast savist valmistatud tooteid, mis ei tekita allergiat ja tagavad ruumides meeldiva sisekliima. „Samuti esindame ja toome maale Saksamaa tuntud tellisetehase Röbeni klinkertellisplaate, mis on põletatud kõrgemal temperatuuril ja toodetud tellisplaadina. Röbeni toodang on maailmas tuntud kui eriti hea vastupidavusega materjal, mis ei muuda aja jooksul värvi ega vaja hooldust. Röbeni valikus on üle 70 värvitooni tellisplaate.“

Nelissen Eesti esindatavate toodetega saab tutvuda edasimüüjate K-Rauta, Ehituse ABC, Decora, Espaki ja Bauhofi müügisalongides näidisstendidel või kodulehel www.nelissen.ee.

Huvi korral võtke Nelissen Eestiga ühendust telefonil 502 2038 või e-kirjaga heiki@nelissen.ee!

 

 

SISUTURUNDUS

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi