SISUTURUNDUS

Veebipõhine läbipääsusüsteem Weblock on mugav alternatiiv võtmetele ja elektroonilistele magnetitele, sest võimaldab uksi ja väravaid avada ja lukustada mobiiltelefoni abil, mis üldjuhul on igal inimesel alati kaasas.

Lahendusega saab liita ka teisi süsteeme, näiteks jätta soovi korral alles võimaluse avada uks kiibi abil.
 
„Internetipõhine läbipääsusüsteem tähendab, et arvutist või nutiseadmest saab
avada ja lukustada uksi, tõkkepuid ja lifte, hallata läbipääsuõiguseid kuupäeva ja kellaaja piiranguga, tühistada võtmeid, muuta avamisõiguseid ning jälgida ruumide ja teenuste kasutamist,“ tutvustab Lukuprofi OÜ tehnik Marek Noot.
 
Ta lisab, et eriti meelsasti kasutavad seda ettevõtted töötajate läbipääsusüsteemina. „Ettevõtetele on see lahendus väga praktiline, sest kogu liikumist ustest saab jälgida reaalajas. Tehastes on seni kasutatud üldjuhul kontaktivabu lugejaid, mida saab avada kiibi või kaardiga, ning päris palju kasutatakse ka sõrmejäljega lugejaid. Sõrmejäljelugejatega on aga see probleem, et tööstuses või tootmises võib lennelda õhus palju tolmu või muid aineid. Kui mustus ja tolm lugejale ladestub, siis näpujälge see enam eriti hästi ei loe ja inimeste liikumine on häiritud. Sõrmejäljelugeja sobib ainult väga puhastesse keskkondadesse.“
 
Läbipääsusüsteem annab vastutavale isikule, ettevõtte juhile ja administraatorile reaalajas informatsiooni, kas töötaja on tööle jõudnud või lahkunud ning kui kaua ta majas viibis. Iga inimese liikumisest jääb süsteemi märk ning tänu sellele on ka tööajaarvestus palju täpsem, läbipaistvam ja operatiivsem.
 
Lukuprofi kliendid, kes tööajaarvestusega läbipääsusüsteeme kasutavad, on põhiliselt tootmis- ja tööstusettevõtted, näiteks Pärnu KEK, Baltic Forest, Paikre, Keskkonnateenused, Hansa Candle jt. Samuti on läbikäigusüsteemid omal kohal koolides, haiglates, riigiasutustes, spordisaalides, hotellides, kaubandus- ja põllumajandusettevõtetes, ladudes ning korteriühistutes.
 
„Pilvepõhine läbipääsusüsteem veebis on mugav ka külalistele või kutsutud töömeestele, kellele saab edastada ühekordse uksekoodi lühisõnumiga või telefonirakenduse abil. Kui kontoris on remont pooleli, saab anda töömeestele ka tähtajalise võimaluse sisse ja välja liikumiseks, mida volitatud isik saab igal ajal arvuti kaudu pikendada või lõpetada. Nii ei pea andma välja ajutisi võtmeid ja sekretär ei pea iga kord igale külalisele uksele vastu jooksma,“ räägib Noot.
 
Läbikäigusüsteemide paigaldus sõltub hoone ehituslikust iseärasusest ja sellest, kas tegu on uue või vana hoonega. Noodi sõnul on loomulikult lihtsam paigaldada süsteemi ehitusjärgus hoonele, sest siis on kaableid lihtsam vedada ja fassaadi alla peita. „Kogu töömaht kulubki tegelikult kaablite paigaldamisele, sest lugejad ise on väikesed ja mahuvad väga ilusti ukse kõrvale või peale. Kokkuvõttes on selle süsteemi paigaldamine ja seadistus lihtne. Eelis on ka see, et veebipõhise süsteemiga saab liita kiibilahenduse. Ehk inimestel on valik, kas kasutada uudset Weblocki või endist kiibisüsteemi.“
 
Lisainfot leiad aadressilt: www.lukuproff.eu

SISUTURUNDUS

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi