Seltskond keda uksetaga kohata on kirju, ning mitte alati kõige sõbralikum või oodatud.

Tüütud naabrid ja muud kutsumata külalised, näiteks ukselt uksele käivad poliitikud, usukuulutajad või müügimehed. Mida suuremas kogukonnas elame, seda enam peame sellega arvestama.

Kindlasti oled vahest hiilinud klassikalise uksesilma poole, mõeldes ning lootes, et uksetaga olija sinu tegevust ei kuule või aima. Kui mitte tüütu naabri pärast, siis äkki lihtsalt mugavusest või uudishimulikust soovist teada diivanilt tõusmata, kes ukse taga on. Rääkimata sellest, kui oled kodust ära, või kui oled jätnud lapsed üksi koju. Oleks tore ju teada, mis koduukse taga toimub, kui parasjagu ära oled.

Lihtne, nutikas ja juhtmevaba video uksekell (Video DoorBell) lahendab kõik need väikesed ja suured turvalisuse ning privaatsuisega seotud väljakutsed. Vaata ja vasta uksetaga olijatele kust tahes. Naabri juurest, kõrval tänavast, linnast, või kas või teisest maailma otsast. Peaasi, et oleks käepärast mõni internetti ühendatud nutiseade.

Erinevalt tavalisest uksekellast, võimaldab juhtmevaba nutikas video uksekell (Video DoorBell) saada ja saata teateid olenemata sellest, kus sa ise parasjagu asud. Lisaks toimib see ka valvekaamerana. Saad jälgida oma koduukse läheduses toimuvat tegevust.

Eriti mugavaks teeb selle asjaolu, et saad suhelda uksetaga olijatega. Näiteks juhendada saabunud külalisi või kullerit ise füüsiliselt kohal olemata.

Olenevalt tootjast jääb selle vidina hinnaklass 30 kuni 100 Euro vahele. Seda pole just palju esmapilgul suhteliselt banaalsena tunduva, kuid siiski päris mugava lahenduse eest maksta.

Postituse allikas: lifetechx.com

Pildi allikas: lifetechx.com

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi