Microsoft kuulutas ametlikult välja plaadilugejata mängukonsooli nimega Xbox One S All-Digital Edition.

Uusd X-box ilmub juba 7. mail ja maksab 249 dollarit. Hetkel on raske ennustada, palju see Eestis maksma hakkab, aga arvatavasti umbes 250 eurot

Microsofti poes saab Xbox One S All-Digitali juba eeltellida.

Loomulikult on see hinnatase paljudele ebameeldiv üllatus, kuna eelnevat on erinevate allikate poolt lubatud, et uus konsool hakkab maksma vähem kui 200 eurot.

Pildi allikas: Microsoft

Seade ise on tehnilistelt näitajatelt peaaegu identne Xbox One S-iga.

Suurim erinevus on, on plaadilugeja puudumine. See aga tähendab, et konsoolile saab uusi mänge soetada ainult digitaalselt Microsofti poest. Samas on Microsoft lubanud lisada 1TB HDD, ning säilib 4K resulutsiooniga video streaming.

Hetkel on veel üsna vähe infot uue konsooliga kaasa tulevate mängude osas. Teada on vaid see, et Xbox One S All-Digitali ostjad saavad hinna sees masinaga kaasa “Minecrafti”, “Forza Horizon 3” ja “Sea of Thievesi”.

Lisaks on Microsoft teatanud, et Xbox Live ja Xbox Game Pass ühendatakse ühtseks uueks teenuseks Xbox Game Pass Ultimate.

Makstes ligikaudu 14 eurot kuus saavad tellijad kasutada mõlemat teenust, või soovikorral neid edaspidi eraldi osta/tellida. Lubatud on, et Xbox Game Pass Ultimate ilmub selle aasta jooksul.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi