Admiral Pitka luurevõistlusel teisipäeval starti asunud võistkondadest jätkavad neljapäeva pärastlõunase seisuga kõik võistlemist ning esimesed neist peaksid hakkama finišisse jõudma reede hommikul.

Kaitseliidu nooremstaabiohvitseri Merle Noriti sõnul on küll mõnes võistkonnas üks liige katkestanud, kuid võistkondlikult pole keegi seni ränka jõuproovi pooleli jätnud. “Kõik jätkavad ja esimesed jõuavad finišisse eeldatavalt reede varahommikul,” ütles Norit BNS-ile.

Teisipäeval alustasid luurevõistlust 13 riigi võistkonnad. Valgamaal startisid rajale Eesti, Belgia, Bosnia ja Herzegovina, Itaalia, Kanada, Leedu, Läti, Poola, Prantsusmaa, Rumeenia, Soome, Taani ja USA riigikaitseorganisatsioonide võistkonnad.

Admiral Pitka luurevõistlus on rahvusvaheline sõjalis-sportlik üritus, mis toimub igal aastal erinevas Eesti piirkonnas, et vähendada Eesti võistkondade koduväljaku eelist. Võistluse eesmärgiks on mõõta reaalsusele võimalikult lähedastes oludes osalejate väljaõppetaset, relvastust/varustust ning kindlasti ka moraali.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi