Teisipäeval avati registreerimine Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi jalgpalli suvelaagritesse, mis toimuvad 13.-17. juunini ja 1.-5. augustini üle Eesti. 

Suvelaagritesse on oodatud osalema 2010.-2015. aastal sündinud poisid ja tüdrukud, mõnedes laagrites on poiste sünniaastateks 2011-2015. Eelnev jalgpalli mängimise kogemus ei ole laagris osalemiseks vajalik.

Laagri osavõtutasu on 100 eurot ning hinna sisse kuuluvad joogipudel, puuviljad, soe lõunasöök, lühikeste varrukatega ning osaleja eesnimega särk, lühikesed püksid ja sokid firmalt Nike ja erinevaid meeneid.

Kui lapsevanem soovib lapse registreerida lisaks juunile ka augusti laagrisse, siis teine laager maksab 85 eurot ja augusti laagrisse registreerimisel tuleb sellisel juhul kasutada juuni laagri kinnituskirjas olevat sooduslinki.

Suvelaagrite eesmärk on tuua rohkem noori spordi ja jalgpalli juurde, tugevdades samal ajal ka laste tervist ning arendada nende kehalisi ja vaimseid võimeid. Võit ja võidu saavutamine tähtsust ei oma. Kõikides laagrites on juhendajateks EJL-i poolt valitud ning koolitatud noortetreenerid, kelle eesmärk on tagada kvaliteetse treeningu ühildamine laste mängulõbuga.

Rohkem infot laagrikohtade, registreerimise ja toimumise tingimuste kohta leiab jalgpalliliidu kodulehelt. Kõik klubid või organisatsioonid, kes soovivad sel aastal laagrit koos EJL-iga korraldada, saavad taotlusi esitada 21. aprillini e-posti aadressil suvelaager@jalgpall.ee.

Suvelaagrite partnerid on Rimi, Nike, Sportland, Corny, FIFAA, Taisto Bussid, ABC Motors ja Amps.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi