Ukraina rahvas näitab üles uskumatut vaprust ja Ühendriigis peavad nende toetamist jätkama, et nurjata Venemaa agressioon ning tuua ukrainlastele rahu, teatas neljapäeval USA president Joe Biden, kelle sõnu vahendasid uudisteagentuur UNIAN ja meediakanal Ameerika Hääl.

“Washington peab jätkama Kiievi toetamist,” toonitas Biden.

Biden tegi selle avalduse Washingtonis riiklikul palvehommikusöögil peetud kõne ajal. Oma kõnes rääkis riigipea ühtlasi samal ajal ka Iisraeli ja Palestiina rahvastest.

“Töötame aktiivselt selle nimel, et tagada Iisraeli rahvale ja Palestiina rahvale rahu, turvalisus ja väärikus. Ma teen seda päeval ja öösel. Ja nagu paljud teist siin saalis, siis töötan ka mina selle nimel, et tuua meie pantvangid koju, leevendada humanitaarkriisi ning tuua rahu Gazasse ja Iisraeli. Kestev rahu kahe rahva vahel. Kahele rahvale. Samuti töötame rahu, julgeoleku ja väärikuse nimel Ukraina rahvale, kes on Vene presidendi Vladimir Putini agressiooni vastu üles näidanud uskumatut julgust ja vastupidavust. Peame jätkama nende abistamist,” rääkis USA liider.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi