Neljapäeval sai kinnitust kuues koroonajuhtum politseis, kui viirus tuvastati Rapla jaoskonna politseinikul. 

Lääne prefektuuri Rapla jaoskonna politseinikul tekkisid haigusnähud kolmapäeval, kui ta oli kaugtööl, edastas Lääne prefektuur. Neljapäeva hommikul tuli laborivastus, et ametnik on nakatunud. Ametnik viibib kodusel ravil.

Pärast tuvastatud haigusjuhtumit andsid proovid veel 20 Rapla politseijaoskonna töötajat, kel oli nakatunuga varasem kokkupuude või endal tekkinud kahtlus oma tervise pärast. Kõik proovid olid negatiivsed.

Rapla politseijaoskonna juht Janno Ruus ütles, et kõik jaoskonna sisetöö inimesed on ruumide desinfitseerimise lõpuni kodutööl. “Välitööl olevad politseinikud täidavad tavapäraseid ülesandeid ning väldivad jaoskonna majja tulekut. Kõik jaoskonna töötajad jälgivad oma tervist ja teavad, et sümptomite ilmnemisel tuleb kohe minna koju. Teeme kõik endast oleneva, et viiruse levikut peatada,” ütles Ruus.

Nakkusohu vältimiseks suleti neljapäeval Rapla politseijaoskond ja teenindussaal ning alustati ruumide desinfitseerimisega. Jaoskond ja teenindussaal on klientidele suletud ka reedel. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi