Keskerakonna endinepeasekretär ja mitme skandaali saatel poliitikast tagasi tõmbunud Priit Toobal teatas, et kandideerib tulevastel valimistel Põhja-Sakala vallavolikokku, hakkab kirjutama raamatut oma ajast tipp-poliitikas ning ehitab oma külalistemaja ümber hooldekoduks. 

2016. aastal poliitikast lahkunud ja pärast seda Viljandimaal ettevõtjana tegutsenud Priit Toobal postitas vana-aasta õhtul Facebooki viis uusaastalubadust, mille hulgas on lubadus kandideerida sügisestel kohalike omavalitsuste valimistel Põhja-Sakala vallavolikogusse, kirjutada raamat enda ajast tipp-poliitikas ja ehitada hooldekoduks praegu koroonakriisi tõttu majanduslikes raskustes olev Kildu külalistemaja.

“Et ma olen vallas tegutsev ettevõtja, siis soovin vallas kaasa rääkida küsimustes, mis puudutavad näiteks haridus-, sotsiaal-, kultuuri- ja ettevõtlusvaldkona. Ma arvan, et valla ettevõtjad võiks asjades rohkem kaasa rääkida,” rääkis Toobal Sakalale. 

Tema sõnul ei ole ta veel otsustanud, kas kandideerib valimisliidus või Keskerakonna nimekirjas. “Kindlasti ei ole see ühegi teise erakonna nimekiri ja kindlasti ei kandideeri ma ühegi teise erakonna nimekirjas. Aga kas see on Keskerakonna nimekiri, mille ma kokku panen, või on see valimisliit, vajab kindlasti veel rääkimist peamiselt erakonna piirkonnaga. Erakonna nimekirja koostamine ei käi nii, et ärkan hommikul üles ja arvan, et nüüd koostan nimekirja, vaid see on koostöös erakonna osakonna ja Viljandimaa piirkonnaga, mida juhib Jaak Aab,” ütles Toobal. 

“On vaja läbirääkimisi pidada, kas nemad on sellest huvitatud, et ma seda kokku panen, või on neil juba keegi olemas, kes seda teeb. Aga variante on kaks: kas valimisliit või Keskerakonna valimisnimekiri,” lisas Toobal. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi