Tallinna lauluväljakul toimus reede õhtul Eesti esimene autokontsert, kus publiku ette astus Smilers, seejuures käitus publik lauluväljaku juhi Urmo Saareoja sõnul kõiki reegleid korrektselt järgides.

“Me näitasime üheskoos, et sellised üritused on võimalikud ning igale keerulisele olukorrale on võimalik leida lahendus. Aitäh Smilersile, et nad selle väljakutse vastu võtsid, ja aitäh publikule, et see kõik teoks sai,” kiitis Saareoja autokontserdi publikut, kes täitis kõiki reegleid igati korrektselt.

“Meie sügav kummardus kuulub publikule, kes meid sedavõrd hästi vastu võttis. Taas laval olla oli ülimalt hea tunne ning aplausidki ei jäänud saamata, mis sellest, et plaksutamist asendasid autode signaalid,” ütles bändi eestvedaja Hendrik Sal-Saller.

“Loomulikult on päris lahe tunne, et just Smilers sai järele proovida Eesti esimese autokontserdil esinemise. Kuigi me ei teadnud, mida oodata, siis läks väga hästi. Publikuga suhestuda polnudki nii keeruline, kui esialgu arvasime. Iga kell teeksime seda uuesti,” lisas Sal-Saller.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi