TALLINN, 28. veebruar, BNS – Elisa toetab Eestisse jõudvaid ajutisel Ukrainast lahkuma sunnitud inimesi 2000 kõnekaardiga, mis võimaldavad sõjakoldest pääsenutel endiselt koduriigis viibivate lähedastega kontaktis olla – kõnekaardid jõuavad abivajajateni läbi sotsiaalkindlustusameti Ohvriabi.  

Kõnekaartide abil on võimalik teha kõnesid, saata sõnumeid ning kasutada internetiteenuseid. Kõnekaart sisaldab 30 päevaks 5 GB mobiilset internetti, piiramatul hulgal kõnesid Elisa ja ZEN kõnekaardi klientidele, 50 SMSi ja 500 minutit kõnesid teistesse Eesti mobiilioperaatorite võrkudesse.  Lisaks saab kõnekaardiga teha piiramatul hulgal tasuta kõnesid ja saata SMSe Elisa võrgust Eestist Ukraina numbritele kuni 10. märtsini. 

“Ukrainas toimuv on meie kõigi mõtteis. On võimatu ette kujutada inimeste tundeid ja emotsioone, kes on pidanud jätma oma koduriigi ja lähedased, kuid loodame, et võimalus endiselt oma pere, sõprade ja tuttavatega kontakti hoida aitab ränkrasket olukorda veidigi talutavamaks muuta,” ütles Elisa tegevjuht Andrus Hiiepuu.  

Kõnekaardid anti sotsiaalkindlustusameti Ohvriabi meeskonnale üle pühapäeva õhtul. 

Möödunud nädala lõpust saab Ukrainat toetada ka annetusnumbritele helistades. Annetusraha kogutakse koostöös MTÜ Mondo, Eesti Pagulasabi ja Riigikaitse Edendamise Sihtasutusega. Rahalise toetuse pakkumiseks saab helistada allpool välja toodud numbritel.  

Niisamuti kehtib kõikidele Eestist Elisa võrgust tehtavatele Ukraina suunalistele tavatariifsetele mobiili- ja lauatelefonikõnedele ning SMS-idele käesoleva aasta 10. märtsini tasuta periood. Null-hinnaga kõned ja SMSid kehtivad kõigile Elisa lepingulistele era- ja äriklientidele ning ZEN ja Elisa kõnekaardi klientidele. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi