TALLINN, 17. veebruar, BNS – Freestyle-suusatamise naiste rennisõidu kvalifikatsioonis näidati Pekingi olümpial väga kõrget taset ning ka Kelly Sildaru pääses kindlalt finaali. 

Neljapäeval ühtlasi oma 20. sünnipäeva tähistav Kelly Sildaru teenis 87,50 punktiga kolmanda koha.

«Ma olin esimese sõiduga väga rahul. Viimased nädalad on olnud tihedad ja keha veidi väsinud. Seetõttu otsustasin end hoida homseks. Panin endale paika täpselt sellise plaani nagu suutsin ka sooritada. Eilne treening ei läinud ka väga hästi, sest olin natuke kurnatud. Seetõttu võtsin ka eile natuke rahulikumalt. Olen väga rahul, kuidas ma täna kõigega toime tulin,» lausus Sildaru Kanal 2 eetris.

Sildaru kinnitas, et reedel saab ta kindlasti juurde panna. «Tänane sõit oli ikkagi üpris lihtne. Tavaliselt on mul isegi kvalifikatsiooni laskumised raskemad. Ma olin üllatunud, et üldse nõnda palju punkte sain, aga see on ainult positiivne,» selgitas Sildaru, kellele Hiinas olev renn väga meeldib.

«Ma tunnen siin end väga hästi. Täna oli siin väga palju hoogu. Alguses oli see veidi hirmutav, ent peagi harjusin ära. Kõik toimis hästi!».

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi