Europarlamendi saadik Jaak Madison kirjutab Facebookis, et valitsust kritiseerinud endine president Toomas Hendrik Ilves on suli ning jultunud maneeridega mats. 

“Lugesin hommikul põnevat uudist, et meie sügavalt lugupeetud ekspresident Toomas Hendrik Ilves on Twitteris säutsunud ning rääkinud midagi lauakommetest valitsuse aadressil,” kirjutas Madison. “Mõtlesin minna seda säutsu praegu isegi vaatama, kuid avastasin üllatusega, et härra Ilves on mind blokeerinud. Pole ma nagu kunagi pidanud ta Twitteri kontol vajalikuks sõna võtta või arvamust avaldada, kuid eks see näitabki ta argpükslikkust, kui ennetavalt blokeerid. Lasku käia.”

“Kui aga ärmatajast suli, kelle talu pandi püsti skeemitades maksumaksja rahaga, keda elu lõpuni peab üleval rahvas, kes on valinud valimistel tänast valitsust, räägib midagi lauakommetest, siis on tegu lihtlabase jultumusega. Mats jääb matsiks,” lõpetab Madison enda sissekande.

“Pärast kõikvõimalike andekate ja tublide inimeste halvustamist, kuidas saab see valitsus loota, et tuleks kokku laiahaardeline grupp parimatest ja targimatest inimestest COVID-19-st väljumiseks. Ei saagi loota. Sõim ja matslus jätkub,” kirjutas Ilves reede hilisõhtul sotsiaalmeedias ja lisas enda postitusele teemaviite #hanerasvavalitsus.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi