Politsei pidas kinni 49-aastase mehe, keda on alust kahtlustada esmaspäeva hommikul Narvas aset leidnud tulistamises.

Politsei pidas kahtlustatava kinni kella 12.10 ajal Uusküla tänaval ning kinnipidamisel ta vastupanu ei osutanud, edastas Ida prefektuur.

Narva politseijaoskonna juht Sergei Andrejev ütles, et praegu teadaolevalt on tulistaja ja kannatanu omavahel tuttavad ning juhtunu motiiv on isiklik.

Viru ringkonnaprokuratuuri vanemprokurör Günter Kooviti sõnul oli rünnak suunatud konkreetse kannatanu vastu. „Juhtumi asjaolude väljaselgitamiseks alustati kriminaalmenetlus karistusseadustiku paragrahvi alusel, mis käsitleb tapmiskatset. Kõiki juhtumi üksikasju ei saa praegusel hetkel uurimise huvides avaldada, kuid neid arvestades taotleb prokuratuur kohtus kahtlustatava vahistamist,“ lisas vanemprokurör.

Politsei sai esmaspäeval kella 9.10 ajal teate tulistamisest Narvas Tallinna maanteel. Tulistamine leidis aset Tallinna maanteel elumaja juures. 30-aastane mees sai haava kätte. Talle anti esmaabi ning viidi haiglasse. Tulistaja põgenes sündmuskohalt. TUlsitaja leidmiseks käivitas politsei operatsiooni, kuhu kaasati patrullid, kiirreageerijad ja jäljekoer.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi