TALLINN, 21. veebruar, BNS – Tallinna Sadama finantsjuhi ja juhatuse liikmena alustab esmaspäevast tööd Riigi Kinnisvara AS-i kauaaegne finantsjuht Andrus Ait, kelle volituste tähtaeg on viis aastat.

Tallinna Sadama senine finantsjuht Marko Raid suundus finantsjuhiks ja juhatuse liikmeks ettevõtetesse Graanul Assets ja Graanul Tehnoloogia.

Tallinna Sadama juhatus on kolmeliikmeline, peale finantsjuhi kuuluvad sinna juhatuse esimees Valdo Kalm ja kommertsjuht Margus Vihman.

Tallinna Sadama nõukogu esimees Aare Tark on öelnud, et Tallinna Sadam saab omale ambitsioonika ja mitmekesise finantskogemusega juhatuse liikme. “Andrus Aida kasuks rääkis ka tema pikaajaline kogemus kinnisvarasektoris Riigi Kinnisvara AS-is, sest just kinnisvara valdkonnas on Tallinna Sadamal lähiaastatel ees suuremad arengud ja võimalused tulude kasvatamisel,” lausus ta. 

Ait on töötanud alates 2005. aastast Riigi Kinnisvara AS-is erinevatel finantsvaldkonna positsioonidel, 2016. aastal sai ta ettevõtte finantsjuhiks ning 2019. aastast on Ait olnud Riigi Kinnisvara AS-i juhatuse liige.

Aastatel 2011–2016 oli Ait ühtlasi SA Kärdla Sadam nõukogu liige. Tal on majandusalane magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist. Ait omab 1513 Tallinna Sadama aktsiat.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi