Viljandi linna korraldatud hanke bussipeatustesse uute paviljonide paigaldamiseks võitis osaühing Siris, kes toob linna 28 uut ootekoda.

Riigihanke vastu tundis huvi mitu ettevõtet, kuid lõpuks esitas pakkumuse vaid osaühing Siris, edastas linnavalitsus. Kui linn nõudis pakkujatelt minimaalselt 23 paviljoni, siis hanke tulemusena saab linn neid 28.

Uued ootekojad jõuavad linna hiljemalt 2020. aasta mai lõpuks. Erandiks on tuleval suvel rekonstrueeritavate kesklinna tänavate alale jäävad paviljonid, mis paigaldatakse sealsete ehitustööde käigus ning hiljuti struktuuritoetuste abil rajatud tänavate paviljonid, mis paigaldatakse peale senistele kodadele kehtiva säilitamisnõude lõppu.

Linnapea Madis Timpson avaldas heameelt, et Viljandisse jõuab rohkem paviljone, kui hanke miinimumnõuded ette nägid. “See näitab reklaamiettevõtte huvi Viljandisse tulla ja siin tegutseda. Meie inimestele tähendab see, et saame täiesti uued ootepaviljonid mitmesse bussivõrgu sõlmpunkti,” ütles linnapea.

Viljandisse tulevad eritellimusel toodetavad bussiootekojad, mis on spetsiaalselt disainitud arvestades siinset ilmastikku ning piisavalt suured, et pakkuda vihma- ja tuulevarju korraga kuni 15 inimesele.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi