Seoses koroonaviiruse levikuga lükatakse veebruaris toimuma pidanud Euroopa Saunamaraton Otepääl edasi järgmisesse hooaega.

Saunamaratoni üks peakorraldajaid, Otepää Kultuurikeskuste juhataja Jorma Riivald ütles, et hetkeolukorras on sündmuse edasilükkamine kõige mõistlikum otsus. “Meie jaoks on tähtis see, et sündmus oleks turvaline nii saunaomanikele, osalejatele kui ka korraldajatele. Euroopa Saunamaraton on nautlemise sündmus, paraku ei ole antud hetkel meil võimalik maandada riske, mis võivad ohustada sellega seotud inimeste tervist,” märkis Riivald. “Meil on tegemist niiskete, kinniste ruumidega kus on koos palju inimesi  – see aga on viirusele kõige parem leviala. Sellest johtuvalt oleme otsustanud XII Euroopa Saunamaratoni korraldamise lükata aasta võrra edasi.”

“Luban, et võimalusel naaseb Euroopa Saunamaraton Otepääl 2022. aastal veel seiklusrikkamana ja põnevamana kui eales varem. Töötame selle nimel, et Saunamaraton pakuks osalejatele midagi ägedat ja uut igal korral,” lisas Riivald.

Euroopa Saunamaraton Otepääl on lustlik orienteerumismäng saunade vahel, mida korraldatakse Otepääl alates 2010. aastast. Saunamaratoni korraldab Otepää Kultuurikeskused, saunaomanikud koos oma toimkonnaga, Otepää vallavalitsus ja vabatahtlikud. Euroopa Saunamaratoni pikaaegne meediapartner on Kanal 2-e uudistesaade “Reporter”.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi