Eesti jalgpallikoondis mangis koduväljakul võitlusliku matši 1:1 viiki Armeeniaga.

Eesti jäi koduväljakul taas kiirelt kaotusseisu, kui kaheksandal minutil lõpetas Armeenia kiirrünnaku Kamo Hovhannisjani pealöök.

Kuus minutit hiljem andis Mattias Käit karistusalas peaga edasi Konstantin Vassiljevi nurgalöögi Rauno Sappinenile, kes saadu varbaga viigiväravaks vormistas.

Eesti näitas head mängu ning hetkeks oli võimalus ka juhtima minna, kui paremkaitsja Taijo Teniste äärelt andis täpse tsenderdus Sappinenile. Paraku lendas otse õhust sooritatud löök aga üle Armeenia värava.

Rahvuste liiga C-divisjoni teises grupis mängis Põhja-Makedoonia kolmapäeval Gruusia vastu viiki. Kaks vooru enne turniiri lõppu on mõlemal kuus punkti, Armeenial kolmandana viis ja Eestil kaks.

Rahvuste liiga hooaeg lõppeb 15. ja 18. novembril toimuvate mängudega, kui esmalt sõidab Eesti külla Põhja-Makedooniale ning seejärel Gruusiale.