Teisipäevastes jalgpalli Meistrite liiga mängudes tagasid edasipääsu kaheksandikfinaali Barcelona ja Borussia Dortmund.

Dortmundis peetud kohtumises alistas Borussia Praha Slavia 2:1, millega tagati edasipääs 16 parema sekka.

Paralleelselt peetud kohtumises oli Barcelona tugevam Milano Interist 2:1. Külalised läksid 23. minutil Carles Perez abiga 1:0 juhtima, kuid Romelu Lukaku viigistas enne poolaja lõppu seisu 1:1. 87. minutil õnnestus Barcelona mängijal Ansu Fatil lüüa võiduvärav.

F-alagrupi parim oli Barcelona 14 punktiga, teine oli Dortmund, kogudes 10 punkti. Inter aga peab 7 punktiga jätkama mänge Euroopa liigas.

H-alagrupist pääsesid edasi Valencia ja Chelsea ning G-alagrupist Leipzig ja Lyon.