Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis pühapäeval võidu Leicester City, kes alistas kodus Evertoni 2:1.

23. mänguminutil Richarlisoni tabamuse järel 0:1 kaotusseisu jäänud ja 68. minutil Jamie Vardy väravaga viigi teeninud Leicester City lõi oma võiduvärava mängu viimasel üleminutil, lööjaks oli Kelechi Iheanacho.  See oli Licesterile juba kuues järjestikuse liigavõit.

Manchesteris, Old Traffordil mängis United 2:2 viiki Aston Villaga. Jack Grealish väravast läks küll 11. minutil külalismeeskond 1:0 juhtima, kuid tänu Tom Heatoni omaväravale saabus enne poolaja vilet 1:1 viik. Teisel poolajal õnnestus Victor Lindelöf viia United juhtima, kuid Tyrone Mings viigistas seisu.

14 vooru järel on  tabeliliider Liverpool(40), teine on, Leicester(32), kolmas on City(29) ja neljandal Chelsea(26).