Korvpalliliigas NBA oli Miami Heat pühapäeval koduväljakul ootamatult kindlalt 129:100 üle Houston Rocketsist, vahendas BNS.

Esimese veerandaja võitis Heat koguni 46:14, püstitades sellega enda klubi esimese veerandi punktirekordi. Poolajaks oli Heat ees juba 41 punktiga.

Võitjate resultatiivseim oli Duncan Robinson 23 punktiga, Meyers Leonard lisas 21 punkti, Jimmy Butler viskas 18 punkti, võttis seitse lauapalli ja andis kaheksa korvisöötu. Rocketsi ridades oli James Harden 29 punktiga parim, Russell Westbrook piirdus vaid kümne punktiga.

Heat on hooaega alustanud viie võidu ja ühe kaotusega, see on nende parim algus pärast hooaega 2012-13, mil nad tulid NBA meistriks.

Tänavused suured tiitlisoosikud Los Angeles Lakers ja Los Angeles Clippers olid samuti võidukad.

Lakersi ridades tegi LeBron James teist mängu järjest kolmikduubli, kui San Antonio Spurs alistati võõrsil 103:96. James viskas 21 punkti, võttis 11 lauapalli ja andis 13 resultatiivset söötu. Anthony Davis tõi võitjatele 25 punkti ja võttis 11 lauapalli.

Clippers oli kodus 106:94 parem Utah Jazzist. Kawhi Leonard viskas oma 30 punktist koguni 25 teisel poolajal, neist 18 punkti viimasel veerandil.

Ka sloveen Luka Doncic sai taas kirja kolmikduubli, kui Dallas Mavericks oli võõrsil 131:111 üle Cleveland Cavaliersist. Doncic viskas 29 punkti, võttis 14 lauapalli ja andis 15 korvisöötu. Kristaps Porzingis lisas 18 punkti ja võttis üheksa lauapalli.