Korvpalliliigas NBA võttis Los Angeles Lakers reedel seitsmenda võidu järjest, alistades kodusaalis 95:80 Miami Heati.

Võitjate resultatiivseim oli Anthony Davis 26 punktiga, lisaks võttis ta kaheksa lauapalli ja andis seitse korvisöötu. LeBron James viskas enda endise koduklubi vastu 25 punkti ja andis kuus resultatiivset söötu. Heati parim oli Jimmy Butler 22 punktiga.

Pärast hooaja avamängus linnarivaalile Clippersile allajäämist pole Lakers ühtegi kohtumist kaotanud. Järgmisena läheb Lakers vastamisi tiitlikaitsja Toronto Raptorsiga.

Dallas Mavericks jäi Luka Doncici ja Kristaps Porzingise heast mängust hoolimata kodus 102:106 alla New York Knicksile. Knicks tegi vahe sisse juba esimesel veerandajal. Viimasel veerandil pääses küll Mavericks kolme punktiga ette, aga külalismeeskond tegi 9:0 spurdi ja võttis siiski võidu.

Doncic sai taas kirja kolmikduubli – sloveen viskas 38 punkti, võttis 14 lauapalli ja andis kümme korvisöötu. Porzingis lisas 28 punkti ja võttis üheksa lauapalli. Knicksi ridades viskas Marcus Morris Sr. 29 punkti ja võttis üheksa lauapalli.