Augusti lõpul algas Riigi Tugiteenuste Keskuse (RTK), strateegia „Eesti 2035“ ja Euroopa Komisjoni Eesti esinduse ühine videokonkurss, et ärgitada noori mõtlema Eesti tulevikuvisioonist – nüüd pikendati konkursi tähtaeg 7. oktoobrini.

Uuel Euroopa Liidu eelarveperioodil 2021-2027 toetatakse Eestit suurusjärgus kolme miljardi euroga ning videokonkurss küsibki, mida noored teeksid Eesti heaks kolme miljardi euroga?

„Videokonkursile on laekunud toredaid videoid, mis näitavad, et nii eesti- kui venekeelsed noored muretsevad riigi käekäigu pärast ja toovad esile probleeme rasketest koolikottidest madalate pensioniteni. Kuna palju on tulnud videote tegemise kohta täpsustavaid küsimusi, otsustasime tähtaega mõne päeva võrra pikendada,“ ütles RTK kommunikatsioonispetsialist Brit Kerbo.

Videokonkursil osalemiseks tuleb kuni 7. oktoobrini luua lühivideo, mis on kuni kaks minutit pikk. Osaleda võib üksi või kuni kolmeliikmeliste tiimidena. Konkurss on mõeldud noortele vanuses 16-25, kuid kui üks tiimi liige jääb napilt alla- või ülespoole vanusepiiri, on see samuti aktsepteeritav. Konkursi viis paremat selgitatakse välja Facebooki lehel Eurotoetus enim laike saanud tulemuste põhjal. Viie parima hulgast valib žürii välja esikolmiku ning ka peavõitja. Žürii moodustavad kampaania partnerid. Võitja kuulutatakse välja 10. oktoobril 

Laekunud videoid saab vaadata ja hinnata aadressil https://www.facebook.com/events/451103535476544/?active_tab=discussion

Euroopa Liidu struktuurifondidest on Eestis kokku toetatud üle 30 000 projekti ja välja makstud üle seitsme miljardi euro.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi