SISUTURUNDUS

Alternatiiv inetutele prügikastidele, mis asuvad kortermajade kõrval ja reostavad linnapilti, on puidust prügimajad, mis sobivad miljöösse ja on tehtud eritellimusel.

Prügimajadega samas stiilis saab valmistada ka jalgrattapanipaiku ja tööriistakuure. Mitu omavalitsust on loonud selleks ka näiteks korteriühistutele mõeldud projekti „Hoovid korda!“ või muud toetusprogrammid.

Kloogaranna külas tegutseval Leigri Puukojal on prügimajade ja tööriistakuuride valmistamises aastatepikkune kogemus. Nende tegevus on suunatud hetkel põhiliselt Haapsallu ja Harjumaale, kus võib näha ilusaid näiteid Leigri toodetud prügimajadest. Leigri Puukoja hing on puutöömeister Meelis Leigri, kes elas pikalt Norras ja alustas Eestisse naastes siin oma ettevõttega.

„Prügi sorteerimine läheb aina enam inimestele korda ja kortermajade ees seisab sageli 3–4 prügikasti eri sorti prahi jaoks. Paraku pole need aga visuaalselt eriti kenad. Vahel kipuvad loomad ja linnud prahti laiali tassima ning samuti on üleskäiva kaanega prügikastidele lumega keerukas ligi pääseda. Prügikast on justkui maja visiitkaart, mis peaks olema viisakas ja korrektne!“ ütleb Leigri.

Koostööd tehakse näiteks Lääne-Harju vallaga, kelle näpunäidete järgi said joonestatud projektid ja tehtud visandid, milliseid funktsioone peaks üks hea prügimaja täitma. „Praeguseks on meil olemas erinevate prototüüpide joonised, aga loomulikult valmistame prügimaju ja muid tooteid ka tellija antud mõõtude ja soovide järgi. Kindlasti ei oota me jooniseid klientidelt, vaid saadame ise eskiisi ja täpsema kirjelduse koos hinnapakkumisega,“ sõnab Leigri.

Tema sõnul on oluline, et panipaigad sobiksid miljöösse ning oleksid samas turvalised ja funktsionaalsed. „Võime teha majakesed nii tavaliste, lükand- kui ka metallvõrgust ustega, võtme või koodiga lukustatava, aga ka mittelukustatava või hoopis avatud varjualusena. Prügimaja võib olla ainult prügikastide jaoks, aga võib olla ka suurem, et sinna mahuksid veel jalgrattad või aiatööriistad. Kui teie ühistu tunneb puudust nii panipaigast, jalgrattakuurist kui ka prügimajast, siis saame teha mitu ühes väga vähese vaevaga!“

Leigri Puukoda valmistab pilkupüüdvaid prügimaju, mis sobivad teiste hoonete värvi, stiili ja üldise miljööga. Lisaks saab meistrilt tellida mööblit, terrasse, saunalavasid ja kõike muud, mida saab teha puidust. Garantii töödele on neli aastat. Peale selle tagab Leigri Puukoda kvaliteetse täisteenuse, mis sisaldab meeldivat suhtlust, kaasamõtlemist parima lahenduse saavutamiseks, kiiret tööd, tähtaegadest kinnipidamist, laitmatult korras ja puhast tööjärgset ehitusplatsi ning paindlikkust ja vastutulelikkust kliendi soovidele.

Värvikaid näiteid Leigri Puukoja toodetest: www.leigri.ee www.puidubutiik.ee

SISUTURUNDUS

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi