SISUTURUNDUS

Eesti Elektritööde OÜ-l on palju kogemusi korterelamute elektrisüsteemide renoveerimises. Lisaks renoveerimistele ja ümberehitustele vahetame pingesüsteeme ja projekteerime. Seega kõik elektriga seotud tööd ja lahendused, mida teie korteriühistu vajab, teeb Eesti Elektritööd

 
Alates 2021. aastast pakume korteriühistutele peale käidukorralduse teenuse ka projektijuhtimist. See teenus sobib eelkõige ühistutele, kes soovivad teha elektritöid, kuid peavad seda keeruliseks, pole õigete lahendustega kursis ega tea, kust pihta hakata. Projekti juhtimisel kuulame ära teie soovid, pakume lahendusi, vajaduse korral esindame ühistut koosolekutel ning korraldame töödeks ausa ja läbipaistva hanke. Kuna Eesti Elektritööde spetsialistid on tööde hindadega kursis, aitame leida parima pakkuja, kellel on kvaliteedi ja hinna suhe paigas.

Lisaks pakume järgmiseid teenuseid:

  • Vahetame välja korterelamute peajaotuskeskuseid, ilma et see töö häiriks samal ajal elanikke. Teeme oma tööd planeeritult ja kvaliteetselt.
  • Vahetame välja inetuid ja vanu elektrikappide uksi uute ja viisakate vastu, korrastame ja renoveerime ka korrusekilpide sisusid. Olgu uks või kilbi sisu mistahes mõõtmetega – meie suudame need korda teha.
  • Paigaldame trepikodadesse LED-valgustusi, millega hoiate kokku elektrikuludelt. (foto valgustusest) FOTO 4.0

Lisainfot küsi: Eesti Elektritööd OÜ, Tõnis Tiru, tel. +372 5329 2293, tonis@eestielektritood.ee, www.eestielektritood.ee 

SISUTURUNDUS

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi