Maxima tuvastas eelmisel nädalal, et rakendustepoes Google Play pakutakse ka kopeeritud välimuse ja nimega mobiilirakendust, millel pole Maxima mobiilse ostupuldiga mingit pistmist.

“Informeerisime sellest koheselt ka rakendustepoodi Google Play,” märkis Maxima Eesti turunduse ja avalike suhete osakonna juht Janne Laik pressiteates. Rakendustepoes tuleks veenduda, et alla laaditakse äpp, mille autoriks on märgitud Maxima Eesti.

Kahe nädala eest tarbijateni toodud kaupluses ostupuldina toimivat Maxima mobiilirakendust on praeguseks alla laaditud üle 30 000 korra

Mobiiliäpp võimaldab igas Maxima kaupluses skaneerida valitud toodete triipkoodid ning tasuda ostukorvi eest iseteeninduskassas või tavakassas. Ostude eest saab soovi korral tasuda rakendusse lisatud pangakaardiga või kassa pangaterminali kaudu.

Maxima mobiiliäpp on eesti-, vene- ja inglisekeelne.

Maxima Eesti jaekaubandusketti kuulub 84 kauplust: 58 Maxima X kodukauplust, 21 Maxima XX supermarketit, kolm Maxima XXX hüpermarketit, kaks Maxima Express ekspresspoodi ja lisaks Barbora kaubamärgi all toimiv e-pood. Jaekaubandusketti kuulub kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi