Paljud inimesed naudivad põnevust ja meelelahutust, mida pakuvad erinevad kasiinomängud. Selles artiklis uurime nii Eesti kui ka teiste Euroopa riikide huvi hasartmängude vastu ning vaatleme lähemalt populaarseimaid kasiinomänge ja nende mängimisvõimalusi. Tutvume erinevate mängudega, mida saab nii füüsilistes kasiinodes kui ka internetis mängida ning uurime, millised on mängijate eelistused Eestis.

Eesti ja Euroopa kasiinomängude ajalugu

Eestis on kasiinomängud olnud populaarsed juba aastakümneid. Esimesed kasiinod avati juba 1990ndatel ning alates sellest ajast on Eesti kasiinod meelitanud nii kohalikke kui ka välismaiseid mängijaid.

Kasiinomängud on tuntud oma põnevuse, lõbu ja võiduvõimaluste poolest. Enne kui räägime Eesti trendidest, vaatame üle, kuidas on lood mujal maailmas.

Üle kogu maailma on kasiinod kujunenud üheks populaarseimaks meelelahutusvormiks. Suurem osa maailma kasiinodest asuvad Ameerikas, eriti Las Vegases, kus igal aastal külastavad suurlinna miljonid turistid.

Samuti on kasiinod populaarsed Skandinaavias, kus kõrge elatustasemega Norras ja Rootsis on kasiinod muutunud üheks hinnatumaks meelelahutusvormiks.

Euroopas on üldiselt kasiinod väga populaarsed – neid leidub peaaegu igas riigis. Kõige enam levinud on hasartmänguasutused Euroopa kesk- ja lääneriikides nagu Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia ja Šveits.

Nimetatud riigid on tuntud oma eriti uhkete kasiinode poolest. Paljud Euroopa kasiinod asuvad kuurortlinnades, mis tähendab, et turistid saavad lisaks maailmatasemel meelelahutusele nautida ka randa ja teisi populaarseid turismiobjekte.

Populaarseimad slotimängud

Eesti veebikasiinodes on palju erinevaid slotimänge, kuid mõned neist on muutunud populaarsemaks kui teised. Kõige ajatumate seast leiame mängud nagu Starburst, Gonzo’s Quest, Mega Moolah ja Book of Ra. Nendel mängudel on kõrge RTP ning need on loodud mainekate arendajate poolt.

Miks on slotikad populaarsed?

Eestlased eelistavad slotimänge nende lihtsuse tõttu. Slotimängude mängimiseks ei ole vaja keerulisi strateegiaid, kuid saad sellegipoolest võimaluse võita magusaid võite.

Lisaks on slotimängudel palju erinevaid teemasid ja funktsioone, tänu millele ei ole neist kerge ära tüdineda.

Mis kõige parem, slotimänge saad mängida erinevates seadmetes ning kvaliteetsetes veebikasiinodes nagu betsafe.ee, olenemata asukohast või kellaajast. See tähendab, et sinu kvaliteetaeg on sisustatud nii kodus, bussipeatuses kui reisil.
Ei saa mainimata jätta, et mitmed mainekad veebikasiinod pakuvad tasuta keerutusi, ning muid boonuseid, mis annavad sulle veelgi suurema võiduvõimaluse.

Populaarseimad lauamängud

Lauamängud on olnud populaarsed juba ammu enne seda, kui Eestis kasiinod legaliseeriti. Need on palavalt armastatud üle kogu maailma.

Kuigi lauamängud on slotimängude kõrval viimastel aastatel tagaplaanile jäänud, leidub ikka veel palju inimesi, kes naudivad rullide keerutuste asemel lauamängude taktikalisi ning strateegilisi nüansse.

Tuntuimad lauamängud Eestis on kindlasti pokker, rulett ja blackjack.

Tegemist on vanade klassikutega, mida saab mängida nii füüsilistes kasiinodes kui ka veebis. Teised levinud lauamängud Eestis on näiteks baccarat ja sic bo.

Mida eestlased eelistavad?

Eesti mängijate eelistused lauamängude osas on pigem traditsioonilised. Enamik eestlasi eelistab klassikalisi lauamänge nagu blackjack ja rulett, kuid samas on ka neid, kes naudivad keerulisemaid mänge nagu baccarat ja pokker.

Lauamängude populaarsus tuleneb mängude taktikalisest olemusest (vastupidiselt slotimängude lihtsusele).

Need nõuavad mängijatelt strateegia väljatöötamist ja vastavalt mänguolukorrale kiirete otsuste tegemist.

See muudab mängu palju huvitavamaks ja põnevamaks – kuid ka keerulisemaks – kui lihtsalt nupu vajutamise slotimängus.

Pokkeri populaarsus

Pokker on üks enim tuntud ja populaarsemaid kaardimänge kasiinodes üle maailma.
Ka Eesti mängijad on selles valdkonnas edukad olnud ning just sel põhjusel väärib pokker selles artiklis eraldi alamkategooriat.

Pokkeri tüübid

Eestlaste eelistused pokkeri osas tunduvad olevat erinevad. Mõned eelistavad Texas Hold’emit, kuna see on lihtsam ja kiirem. Teised eelistavad aga keerulisemaid variante nagu Omaha, Razz või Seven-Card Stud.

Miks on pokker nii populaarne?

Pokker on populaarne nii Eestis kui ka mujal maailmas mitmel põhjusel. Kuulsad filmid on mängu levikule tõuke andnud, kuid pole kindlasti ainus põhjus, miks pokker on populaarne.

Pokker on mäng, kus on vaja lisaks headele kaartidele ka oskusi vastase žestide ja näoilmete lugemisel ja õigeaegsete otsuste tegemisel. Lisaks võimaldab pokker sul pidevalt oma oskusi arendada ning end proovile panna.

Viimased mõtted ning mis saab edasi

Eesti kasiinomängude ajalugu ulatub tagasi aastakümnete taha ning viimaste aastatega on mängude populaarsus vaid kasvanud.

Kasiinode, eriti internetipõhiste veebikasiinode, populaarsus on viimaste aastatega kiiresti kasvanud. Eriti lähedalt näeme muutust Baltimaades ning Skandinaavias.

Põhjuseid ei ole vaja kaua otsida:

Kes ei tahaks saada võimalust raha võita, samal ajal oma meelt lahutades?
Lisaks on tänu tehnoloogia arengule enamik kasiinod internetti kolinud, tänu millele ei ole mängimiseks vaja isegi kodust lahkuda.

Mis saab lähitulevikus?

Viimaste aastate trendid Eesti kasiinomängude seas näitavad mängude vastu suurenenud huvi nende mängude vastu, mis on inspireeritud tuntud filmidest ja seriaalidest.
Võib oodata, et kasvanud populaarsusest tulenevalt tuleb lähikuudel Eesti turule veelgi rohkem kvaliteetseid kasiinomänge. Mõned maailma tuntuimad arendajad on ju pärit meie naaberriikidest!

Kokkuvõte

Mängijate eelistused kasiinomängude osas on väga mitmekesised.

Mõned eelistavad slotimänge, kuna need pakuvad kiiret ja lihtsat viisi raha võitmiseks, samas kui teised eelistavad lauamänge, kuna need pakuvad rohkem sotsiaalset interaktsiooni ja nõuavad strateegilist mõtlemist.

Kui tahad teada, miks kasiinomängude tuntus Eestis nii hüppeliselt kasvanud on, soovitame need ise järele proovida!.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi