Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe kinnitab avalikkusele saadetud pöördumises, et ta pole kunagi kedagi soovinud alandada ja tema käitumine pole kunagi olnud teadlikult pahatahtlik.

“Mul on siiralt kahju, et minu loomuomaselt ülemeelik huumorisoon ja karakter on minu käitumises väljendunud inimestele moel, mida nad on pidanud ebaviisakaks, ebaväärikaks ja mõnel puhul kohatuks. Ma vabandan südamest inimeste eest, keda see on negatiivselt puudutanud ja kellele olen tahtmatult haiget teinud,” ütles Mäe.

“Minu käitumisstiilis ei ole olnud kunagi midagi teadlikult pahatahtlikku. Ma ei ole kunagi soovinud kedagi alandada ega panna end ebaväärikalt tundma. Ma vabandan inimeste ees, kes on mulle kaasa elanud ja kellele olen viimastel päevadel muret tekitanud. Sel nädalal toimunu on mind pannud end ümbritsevat ümber hindama ning sügavale enda sisse vaatama. Mõistan, et siit edasi tuleb mul endale loomuomast joviaalsust senisest rohkem ohjata ja mind ümbritsevate kolleegide, sõprade, lähedaste tundeid senisest tähelepanelikumalt hinnata ja tunnetada. Seda ma kindlasti ka teen,” kinnitas ta.

Esmaspäeval kirjutas Eesti Ekspress anonüümseks jääda soovinud endiste ja praeguste rahvusooperi naistöötajatele viidates, et Mäe on nendega käitunud alandalt ja ahistavalt.

Aivar Mäe sõnul on selliste süüdistuste puhul tegemist pahatahtliku laimuga.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi