Neljapäeval saavad alguse Ironmani triatlonipeo neli päeva kestvad üritused, mis toovad Tallinnasse ligi 1500 spordisõpra.

Kõigile võistlustele kokku on kolmapäeva hommikuse seisuga registreerunud 1366 osalejat. Lisaks täispikale distantsile võisteldakse ka rahvatriatlonis ning samuti saavad lapsed ennast proovile panna Ironkidsi jooksuvõistlustel. Lisaks toimub Seve Ehituse heategevusjooks.

Laupäeval toimuvale Ironmani Tallinna võistlusele on registreerunud 1089 osalejat. Teiste hulgas stardivad ka ajakirjanikud Kalev Kruus ning Hannes Hermaküla ja näitleja ning riigikogu liige Raivo E. Tamm.

Ironmani Tallinna võistlusele on registreerunud 916 individuaalset osalejat ja 61 kolmeliikmelist meeskonda. Kõige rohkem osalejaid on Eestist, kokku 282, järgmisena on esindatud Soome, Suurbritannia, Venemaa ja Hiina. Kokku on võistlejaid 50 riigist. Teiste hulgas võistlevad näiteks ka Korea, Maroko, Argentiina, Saudi Araabia ja India esindajad.

Ironmani sarja Eesti võistluste peakorraldaja Ain-Alar Juhanson märkis, et võistluse korraldamine on suur vastutus ja keeruline ülesanne. “Siiski julgen öelda, et oleme korraldajate poolt andnud endast parima ja valmis seda võistlust kõrgel tasemel läbi viima. Ootame kõiki linlasi võistlejatele kaasa elama!”

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi