Esmaspäeval ei naasnud ettenähtud ajaks avavanglasse Tallinna vangla kinnipeetavad Margarita Garanina ning Viktoria Sakun. 

37-aastane Maragrita Garanina on 153 sentimeetrit pikk, kõhna kehaehituse ja rohekaspruunide silmadega.

26-aastane Viktoria Sakun on 174 sentimeetrit pikk, keskmise kehaehituse ja rohekaspruunide silmadega. Eritunnustena on tal vasaku käsivarre pealmisel küljel arm, vasaku käelaba seljal arm, vasaku käsivarre siseküljel randme piirkonnas armid, lõua all arm ja vasaku jala sääre esiküljel armid.

Vanglast lahkudes olid Garaninal seljas sinine jope, tumesinised teksad ja beežid lahtised kingad ja Sakunil oli seljas oranž kapuutsiga jope, pruun sviiter, mustad hallide triipudega dressipüksid ning mustad madalad kingad.

Margarita Garaninat on karistatud raske tervisekahjustuse tekitamise eest ning Viktoria Sakuni on karistatud narkootilise ja psühhotroopse aine suures koguses ebaseadusliku käitlemise eest.

Vanglateenistus on algatanud kriminaalmenetluse karistusseadustiku paragrahvi alusel, mis käsitleb karistuse kandmisest kõrvalehoidumist. 

Kõigil, kes teavad naiste asukohta, palutakse sellest viivitamatult teavitada politseid lühinumbril 112 või vanglateenistust numbril 612 7500.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi