Reedel tuleb müügile Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse initsiatiivil ning koostöös Elroni ja Tallinna transpordiametiga välja töötatud ühispilet.

Uue pileti sihtrühm on sõitja, kes oma igapäevaste sõitude tegemisel kasutab nii Tallinna linnaliine kui ka maakonna ühistransporti. Toodet on võimalik kasutada ńii Elroni liinirongides, maakonna liinibussides kui ka Tallinna ühistranspordis.

Uus ühine piletitoode kehtib reisijatele, kes oma igapäevastel liikumistel Raplamaal liinidel 1, 3 ja 25 kasutavad Rapla maakonna bussiliine ning Harjumaal kasutavad liinironge, maakonna avalike bussiliine ja Tallinna linna ühistransporti.

Põhja-Eesti ühispilet hakkab kehtima seni kasutusel olnud Elroni ja Tallinna 30 päeva ühispiletite asemel, eelnevatele võimalustele lisandub maakonna avalike bussiliinide kasutamise õigus. Piletid on tsoonipõhised ja kehtivad vastavalt Elroni ja Põhja-Eesti piletitsoonides.

Tootele laiendatakse juba eelnevalt ühistootel kehtinud soodustused. Sarnaselt varasemale saavad ka uue pileti puhul osta soodushinnaga pileteid õpilased, üliõpilased, pensionärid, osalise või puuduva töövõimega isikud, raske või keskmise puudega 16-aastased või vanemad isikud, kuni 16-aastase puudega isiku ja sügava puudega isiku saatja.

Põhja-Eesti 30 päeva ühispiletid on müügil alates reedest veebikeskkonnas http://tallinn.pilet.ee  ja https://pilet.ee/ Elroni toodete all. Samuti saab ühispileteid osta müügipunktides.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi