Kuna Tallink Grupi reisilaev Star siirdus möödunud pühapäeval plaaniliseks tehnohoolduseks Gdanski Remontowa laevaremonditehasesse, teenindab esmaspäevast kuni 10. aprillini ettevõtte Tallinna-Helsingi laevaliini laev Megastar ning täiendavalt selleks perioodiks sobitatud väljumisaegadega ka reisilaev Silja Europa. 

Plaanilise dokkimise käigus tehakse laeval Star erinevaid tehnilisi hooldustöid, tehnosüsteemide kontrolle ning laeva veealuse korpuse hooldustöid, sealhulgas võllitihendite vahetus, klappide, pumpade ja jahutite hooldus, vööri- ja ahtripõtkurite hooldus ning roolide ja stabilisaatorite hooldus. Plaanis on ka vööriuste ja rampide ning ahtrirambi ja vaherampide hooldused. Tehnohoolduse käigus paigaldatakse laevale ka ballastvee puhastussüsteem. Ühtlasi läbivad värskenduskuuri ka laeva reisijatealad.  

“Viimase kuue kuu jooksul on meie ettevõtte laevastikust läbinud plaanilise tehnohoolduse juba ligi pool meie laevastikust. Star on järjekorras seitsmes laev, mis siirdub dokki korralisteks hooldustöödeks. Soovime minna vastu kevadsuvisele reisihooajale parimas tehnilises korras laevadega,” ütles Tallinki laevateeninduse juht ja peakapten Tarvi-Carlos Tuulik.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi