Sel nädalavahetusel toob Iglupark Noblessnerisse kokku tuntud Eesti ettevõtted, kes panevad 29. aprillist kuni 1. maini toimuval oksjonil välja oma tuntud ja armastatud tooted – kogu oksjoni müügitulu annetatakse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetuseks.

Noblessneri Iglupargi kevadpäevade raames toimuval heategevuslikul oksjonil osalevad Iglucraft, Saunum, Big Green Egg ja Ulaelu. Oksjon saab alguse reedel kell 13 Iglupargi kevadpäevade ja heategevusliku oksjoni Facebooki lehel ning lõpeb pühapäeval kell 15. Oma viimane pakkumine on võimalik teha nii veebis kui Iglupargi kevadpäevadel kohapeal.

MTÜ Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juhatuse esimees Kaili Semm on ettevõtete algatuse osas tänulik. „Suurepärane mõte ja ettevõtmine, et meie enda lapsi sel keerulisel ajal abita ei jäeta.” 

Iglupargi juht Olja Malasenko loodab, et heategevuslikust oksjonist saab iga-aastane traditsioon. „Meie soov on, et Iglupark ei oleks pelgalt koht, kus ööbida või leili võtta. Nagu jõulukuul tegime algust üritusega, kus pakume inimestele kogu jõulukuu jooksul uusi põnevaid võimalusi ajaveetmiseks, loodame, et ka Iglupargi kevadpäevadest ja heategevuslikust oksjonist saab iga-aastane traditsioon, mida koostöös heade ettevõtetega ning osalejatega jätkata.“

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi