Eesti Terviseradade eestvedamisel stardib esmaspäeval üle-eestiline jooksunädal, mille raames leiab aset kümneid tasuta treeninguid tippjuhendajatega Narvast Saaremaani ja Tallinnast Võruni.

Kuni 24. aprillini toimuvad tasuta jooksutreeningud Tallinnas, Tartus, Võrus, Viljandis, Narvas, Pärnus, Saaremaal, Hiiumaal, Arukülas ning Kuremaal. Treeneriteks on teiste seas maratoonaritest kolmikõed Liina, Lily ja Leila Luik, treener ja eelmisel aastal Ironman 70.3 naiste seas teise koha saavutanud Liisa Kull, Eesti maratoni võitnud Kaisa Kukk, ultrajooksja Hannes Veide ja paljud teised.

Eesti Terviseradade juhataja Alo Lõokese sõnul on terviseradadel jooksmine vaieldamatult üks soodsamaid viise treeninguks ja enda tervise eest hoolitsemiseks. “Terviseradadel liikumiseks ei küsi keegi piletit ega kuutasu, vajalik on vaid sobilik riietus ja jalatsid, kuid eks selle võrra suurem roll on enda motivatsioonil. Jooksunädalal toimuvatel tasuta treeningutel, kuhu on oodatud liikumishuvilised igas vanuses, anname nõu, kuidas jooksutrennidega alustada, milliseid harjutusi trenni eel ja järel teha ning kuidas ka oma entusiasmi kuni sügiseni kõrgel hoida,” lisas ta. 

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi