Pärnu linnavolikogu nimetas ametisse abilinnapea Varje Tipu, kelle töövaldkondadeks on haridus, sotsiaalhoolekanne, noorsootöö, lastekaitse, kultuur, sport ja teadus.

Kuni 16. septembrini vastutas samade valdkondade eest Marko Šorin, kes asus tööle riigikogus, edastas . Koalitsioonilepingu järgi kuulub abilinnapea koht Keskerakonnale, kes esitas abilinnapea kandidaadiks Varje Tipu.

Tipu töövaldkondadeks on haridus, sotsiaalhoolekanne, noorsootöö, lastekaitse, kultuur, sport ja teadus, suhted usuorganisatsioonide ja kirikutega, mitte-eestlaste integratsioon, tervishoid ja narkomaania ennetus.

„Abilinnapea Marko Šorin on oma valdkondades teinud tugevat tööd ja mul on rõõm, ent ka suur vastutus jätkata tema algatuste ja koalitsioonileppes kokku lepituga. Pikaaegse haridustöötajana ning linna haridus- ja kultuurikomisjoni esimehena tunnen valdkonda põhjalikult ja tean hästi eesootavaid raskusi. Olen põline pärnakas ja kavatsen edaspidigi igati oma kodulinna hea käekäigu eest seista,” rääkis Tipp.

Tipp on 15 aastat töötanud Pärnumaa Kutsehariduskeskuses, juhtides viimased kümme aastat arendusosakonda.

Uus abilinnapea alustab tööd reedest.

POSTITA KOMMENTAAR

Palun sisesta kommentaar !
Palun sisesta oma nimi